RODO:  Rozporządzenie o Ochronie danych osobowych .

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) , informuje Pana/Panią, że:

 1. 1. Administratorem przetwarzanych Pana/ Pani danych osobowych jest:

Zakład Gastronomiczno-Handlowy "Krymar" s.c.

72-602 Świnoujście, ul.Jana Sołtana 1

Tel. 91 321 52 56 ,  kom. 697 998 465

www.krymar-catering.pl               email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) celem realizacji zawartej umowy.
 2. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkiem, a wynika ze zgody klienta. Niepodanie danych osobowych niezbędnych do przygotowania umowy skutkuje brakiem możliwości jej zawarcia.
 3. Dane nie będą przekazane za granicę ani użyte do profilowania.
 4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny na czas trwania umowy.
 5. Posiada Pan/ Pani/ Firma prawo do:
  a ) żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
  b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych;
  c) prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  d) wnieść skargę do organu nadzorczego, którym w Rzeczpospolitej Polskiej jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy prawa,
 6. Administrator przechowywał będzie Państwa dane osobowe przez okres wskazany w przepisach prawa gospodarczego, nie dłużej niż do upływu okresu przedawnienia roszczeń Administratora względem klienta.
 7. Dopuszcza się udostępnienie danych osobowych podmiotom związanym z Administratorem umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych, np. kancelarie prawne, kancelarie notarialne, firmy informatyczne, firmy dokonujące przeglądów instalacji oraz firmy dokonujące napraw usterek.
 8. Administrator deklaruje, że nie przekazuje i nie zamierza przekazywać danych osobowych do nieupoważnionych podmiotów gospodarczych ,komercyjnych ,instytucjonalnych lub osób trzecich.